Розвиток творчості наших маленьких пацієнтів

Ерготерапевтичні заняття, що проводяться із метою розвитку творчих здібностей наших маленьких пацієнтів користуються неабиякою популярністю серед відвідувачів установи. Адже окрім досягнення терапевтичних цілей: покращення дрібної моторики, підвищення якості виконання дій руками дітки здобувають ще й вміння відчувати прекрасне, розрізняти кольори, користуватись ножицями, ліпити із глини, працювати із деревом.

Результатом ерготерапевтичних занять у кімнаті розвитку творчості для дорослих діток – є здобування навичок, що можуть стати професією. Хлопчики, наприклад, отримують навик із обробки дерева та глиноліплення.

Новим впровадженням на даних заняттях є застосування методу скраббукінгу. Цей вид творчості став улюбленим усіх дівчаток –підлітків, що проходять реабілітацію у нашому центрі. У діток, що працювали на заняттях за даним методом відмічається покращення дрібної моторики, а також виконання дій вдома та за межами терапевтичної кімнати, що потребують  пінцетного захвату.

Наші спеціалісти, за допомогою методу скраббукінгу також працюють з дітками над розвитком логічного мислення, уявлення та фантазії. В процесі заняття, створюючи свої вироби діти також і розвивають емоційно-вольову сферу, прагнуть до індивідуальності та самовираження.

Інформацію підготувала, спеціаліст, що працює за ерготерапевтичним напрямом Оксана Георгівна Ткачук